To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja i praca biurowa London

PRACA BIUROWA

Full Time
Contract, Self Employed

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kalendarza zleceń
  • odpisywanie na wiadomości e-mail
  • kontakt telefoniczny z klientem
  • zamawianie materiałów
  • przygotowywanie wycen
  • organizacja pracy

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Obsługa pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel
  • Bardzo dobrze rozwinięty zmysł techniczny
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Polski

Opis

Mała firma zajmująca się instalacją, oraz restaurowaniem kominków poszukuje pracownika biurowego. Oferujemy stałe zatrudnienie. Poszukujemy osoby sumiennej,  odpowiedzialnej i zaangażowanej.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Czytaj więcej
Dodano: 05.03.2024, 19:52
Wyświetleń: 357
ID ogłoszenia: 1263
Do góry